09214286013 ~ 09214284773
0

آموزش نصب نرم افزار Flip Pdf Professional (صفر تا ۱۰۰)

آموزش نصب نرم افزار Flip Pdf

در این پست قصد داریم تا به صورت گام به گام و تصویری به آموزش نصب نرم افزار Flip Pdf Professional بپردازیم، پس در ادامه با آتیوا همراه باشید.نرم افزار Flip PDF Professional یکی از بزرگترین و کاربردی ترین نرم افزارها در طراحی کتاب و مجلات الکتروینکی است. با قابلیت های فراوانی که این نرم افزار در اختیار کاربران قرار می دهد توانسته است محبوبیت فراونی کسب کند. از جمله این قابلیت ها می توان به طراحی گرافیکی کتاب و مجله ، پشتیبانی از زبان فارسی، گذاشتن فایل های مالتی مدیا (صوت،تصویر و فیلم)، گذاشتن آزمون و … اشاره کرد. با ما همراه باشید تا گام به گام این نرم افزار جذاب را نصب کنیم.

شما عزیزان می توانید برای دانلود و آشنایی بیشتر با این نرم افزار و قابلیت های فراوانی که دارد، به پست دانلود نرم افزار Flip PDF Professional سری بزنید.

شروع آموزش نصب نرم افزار Flip Pdf Professional

پس از دانلود نرم افزار و باز کردن آن، فایل های زیر را مشاهده میکنید.

آموزش نصب نرم افزار flip pdfمرحله نخست آموزش نصب نرم افزار Flip Pdf :

در ابتدا دو فایل در پوشه ی دانلود شده وجود دارد. برای نصب نرم افزار روی فایل Flip-pdf-pro کلیک کنید تا مراحل نصب آغاز شود.

مرحله دوم :

پس از کلیک روی فایل نصب نرم افزار، پنجره زیر گشوده می شود که می بایست زبان مورد نظر را انتخاب کنید. متاسفانه زبان فارسی در این بخش از نرم افزار وجود ندارد. بنابراین روی زبان انگلیسی(English) کلیک کنید.(البته اگر به زبان های دیگر تسلط دارید می توانید توانایی های خود را در اینجا به چالش بکشید!!!)

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

پس از انتخاب زبان مورد نظر، روی دکمه OK کلیک کنید تا نصب نرم افزار ادامه پیدا کند.

مرحله سوم :

در اینجا با جمله خوش آمد گویی نرم افزار مواجه می شوید. به یاد داشته باشید اگر این نرم افزار را قبلا نصب کرده اید، و اکنون قصد نصب کردن نسخه ی جدید را دارید، پنجره های قبلی را ببندید. سپس روی دکمه Next کلیک کنید تا از این مرحله عبور کرده وه به مرحله بعدی وارد شوید.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله چهارم:

این مرحله که در تمام نرم افزارها وجود دارد به تشریح قوانینی پرداخته که سازنده نرم افزار برای کاربران در نظر گرفته است. اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید بد نیست که وقت بگذارید و این قوانین ر امطالعه کنید. در غیر این صورت ابتدا گزینه ی I accept the agreement را انتخاب نموده و سپس روی دکمه Next کلیک کنید. با انتخاب گزینه ی I accept the agreement ، در واقع شما قوانین شرکت سازنده را پذیرفته اید. اگر این گزینه را انتخاب نکنید، دکمه Next برای شما فعال نخواهد شد.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله پنجم :

در مرحله پنجم از نصب نرم افزار می بایست محل نصب آن را مشخص کنید. تمام نرم افزارهای ویندوز به صورت پیش فرض در درایو C نصب می شوند. بنابراین نیاز نیست که در این بخش چیزی را تغییر دهید. اما اگر تمایل به نصب نرم افزار در درایو خاصی را دارید، با کلیک روی دکمه Browse م توانید مسیر جدید را مشخص کنید. در پایین همین پنجره مقدار فضایی که نرم افزار به خود اختصاص می دهد مشخص شده سات. این مقدار برابر است با ۲۴۴ مگابایت. بنابراین در انتخاب درایو دقت کنید که بیشتر از این مقدار فضای خالی داشته باشید.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله ششم :

نرم افزار به شما اطلاع می دهد که یک آیکن دسترسی سریع برای شما در منوی استارت ایجاد می کند. بدون اینکه تنظیمات این بخش را تغییر دهید، روی دکمه Next کلیک کنید تا پنجره ی بعدی براش شما گشوده شود.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله هفتم :

در این بخش مشخص می کنید که آیا نیاز به آیکن نرم افزار در صفحه دکستاپ یا یک آیکن دسترسی سریع دارید یا خیر. می توانید هر دو را انتخاب کنید. در این صورت می بایست تیک مربوط به هر دو گزینه خورده باشد. در  تصویر زیر فقط تیک گزینه ی Create a desktop icon زده شده است. بنابراین آیکن نرم افزار د صفحه دکستاپ نمایش داده خواهد شد.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله هشتم:

تمام گزینه هایی را که طی این مراحل انتخاب کرده اید در اینجا می توانید به صورت کلی مشاهده کنید. برای اتمام مراحل نصب، روی گزینه ی Install کلیک کنید تا نصب نرم افزار شروع شود.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله نهم:

نوار سبز رنگی در وسط پنجره شروع به پر شدن می کند. سرعت این نوار بستگی به سیستم رایانه ی شما دارد. ممکن است در بعضی از کامپیوتر ها به سرعت انجام گیرد و در بعضی دیگر به کندی پیش رود. کمی منتظر بمانید تا این مرحله نیز به اتمام برسد.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

مرحله دهم:

حال نصب نرم افزار پایان یافته است.گزینه ای که در وسط پنجره مشاهده می کنید برای این است که پس از این مرحله، نرم افزار اجرا شود. روی این گزینه کلیک کنید و سپس برای خروج از این بخش دکمه ی finish را انتخاب نمایید.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

حالا نصب نرم افزار به پایان رسیده است و پس از این مرحله ، پنجره ی زیر را مشاهده می کنید.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

این پنجره نشان دهنده این است که شما می بایست کد فعال سازی نرم افزار را وارد کنید تا بتوایند از امکانات نا محدود آن استفاده کنید. در غیر این صورت تنها زمان اندکی برای کار با این نرم افزار خواهید داشت. اما به دلیل محدودیت هایی که در کشور داریم و قادر به خرید نرم افزار و کد فعالسازی نیستیم، فایل کرک نیز برای شما عزیزا در پوشه ای که دانلود کرده بودید وجود دارد. اگر به یاد داشته باشید، در مرحله اول که دو فایل را مشاهده کردید، و برای نصب روی فایل نصبی کلیک کردید، این بار می بایست روی پوشه ای که در بالای آن بود ( پوشه ی FPDFP.v1.1 )کلیک کنید.

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

با باز شدن پوشه ، سه فایل مختلف را مشاهده می کنید. روی دومین فایل msimg32.dll کلیک راست کرده و گزینه ی کپی را انتخاب نمایید. شما در حقیقت باید این فایل را در محل نصب کپی کنید تا نرم افزار فعال شود.

آموزش نصب نرم افزار flip pdfاگر به خاطر داشته باشید در مرحله پنجم، درایو C را به عنوان محل نصب نرم افزار انتخاب کرده بودیم.پس وارد آدرس زیر شوید.

C:\Program Files (x86)\Flip PDF Professional

در این مرحله و در فضای خالی این پوشه کلیک راست کنید و گزینه ی past را انتخاب نمایید. در این مرحله ممکن است با پشغام زیر مواجه شوید.

در این صورت روی گزینه ی Continue کلیک کنید تا مراحله کپی، پیست پایان یابد.

 

آموزش نصب نرم افزار flip pdf

تبریک میگوییم. آموزش نصب نرم افزار Flip Pdf Professional به پایان رسید، اینک می توانید بدون هر گونه محدودیتی از این نرم افزار جذاب استفاده کنید و فایل های پی دی اف خود را زنده کنید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید سری به وبسایت سازنده Flip Pdf Professional بزنید و یا مشکلات خود را از طریق قسمت نظرات با ما در میان بگذارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها پاسخ داده شود.

 

تیم آموزش آتیوا، مراحل مختلف کار با این نرم افزار را برای شما عزیزان گردآوری کرده است؛ پس با پست های بعدی ما همراه باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *