0921428477309214286013
0

دانلود نرم افزار پاورپوینت (Powerpoint 2016)

دانلود نرم افزار پاورپوینت (Powerpoint 2016)

«پاورپینت (Microsoft powerpoint) نرم افزاری است مناسب برای روایت یک داستان، در هر زمان، هر مکان و با همه کس». این جمله بهترین جمله در معرفی نرم افزار پاورپینت است. بهترین نرم افزار طراحی اسلایدشو و تولید پروژه های محتوای الکترونیکی در جهان که توسط شرکت مایکروسافت عرضه شده است. از آغاز ظهور محتوای الکترونیکی، این نرم افزار اولین انتخاب متخصصان این حوزه بوده است و با گذشت سالیان متمادی ار عرضه نخستین نسخه آن، به این محبوبیت افزوده شده است. برای دانلود نرم افزار پاورپوینت (Powerpoint 2016) با ما همراه باشید.

تاریخچه پاورپینت

نرم افزار (پرزنتر)در سال 1987 و توسط شرکت نرم افزاری فورثاوت متولد شد اما مایکروسافت که غول تکنولوژی آن زمان بود، آن را خریداری کرده و خیلی سریع به لیست نرم افزارهای آفیس اضافه کرد و نام آن را به پاورپینت تغییر داد. در سال 2016 آخرین نسخه از این نرم افزار با امکانات خارق العاده ای منتشر شد. پاورپینت برای کاربران عادی، دانش آموزان و دانشجویان، معلمان، طراحان حرفه ای محتوای الکترونیکی و تمام آن هایی که می خواهند مخاطبین خود را تحت تاثیر ارائه ای جذاب قرار دهند، مناسب است.

پاورپینت در سال های اخیر

پاورپینت طی سال های متمادی اولین انتخاب کاربران برای ساخت اسلایدشو در جهان بوده است. اما در سال های اخیر و با پیشرفت روز افزون تکنولوژی نرم افزارهایی همچون apple’s keynote و  google slides با امکاناتی که به نرم افزارهای خود اضافه کرده اند، پاورپینت را به چالش کشیده و توانسته اند بخشی از بازار رقابتی در این زمینه را به خود اختصاص دهند. اما مایکروسافت برای حفظ این مقام، بروزرسانی های جذابی را به پاورپینت افزوده و کار را برای رقبای خود سخت کرده است.

چرا باید از پاورپینت استفاده کنیم ؟

محبوبیت پاورپینت تا حد زیادی به دلیل سهولت استفاده از آن است. بسیاری از امکانات آن را می توانید تنها با کشیدن و رها کردن (drag and drop) به صفحات پروژه خود اضافه کنید و سپس با توجه به نیاز خود آن را ویرایش نمایید. در عین سادگی استفاده، پاورپینت امکانات حرفه ای به شما کاربران ارائه می کند که می توانید برای ساعت ها مخاطبینتان را با یک ارائه خوب شگفت زده کنید. از جمله مهمترین امکانات نسخه جدید این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ویرایش و طراحی المان های داخل صفحه
  • انیمیشن های جدید و گرافیکی به همراه امکان متحرک سازی اشیاء داخل صفحه
  • اضافه شدن حالت های جدید (theme) با تنوع زیاد و رنگ بندی های جذاب
  • قالب ها و افکت های جدید برای صفحات (transition)
  • امکان اضافه کردن نمودار ، جدول و فرمول های ریاضی
  • قابلیت ضبط صفحه نمایش (screen recording)
  • امکان اشتراک گذاری پروژه در اینترنت
  • ابزار کمکی برای افراد مبتدی

دانلود نرم افزار پاورپوینت (Powerpoint 2016) به پایان رسید، چکار کنم؟

نرم افزار پاورپینت معمولا همراه پکیج نرم افزارهای آفیس نصب می شود. بنابراین معمولا نیازی به نصب جداگانه ی آن نیست. اما در صورتی که نیاز به نصب آن روی سیستم خود دارید پیشنهاد میکنیم، آموزش نصب نرم افزار پاورپینت را مشاهده کنید که مراحل نصب را قدم به قدم توضیح داده ایم. در صورتی که برای دانلود نرم افزار پاورپوینت (Powerpoint 2016) و یا نصب آن به مشکل برخورد کردید کافیست با تیم پشتیبانی آتیوا ارتباط برقرار کنید. ما اینجا هستیم تا به شما در تهیه یک محتوای خوب کمک کنید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *