09214286013 ~ 09214284773
0

تنظیمات نمایش پروژه در Flip PDF (شخصی سازی و تنظیمات)

تنظیمات نمایش پروژه Flash Display Setting

در این آموزش به نحوه تنظیمات نمایش پروژه در Flip PDF خواهیم پرداخت. این تنظیمات شامل مدل ورق خوردن، نمایش صفحات کتاب و … است که در ادامه توضیحات بیشتری راجع به هر یک ارائه خواهیم نمود.

پس از پایان یافتن تنظیمات مربوط به بخش Toolbar setting ، بهتر است با کلیک بر روی علامت منفی پشت این گزینه تمام منوهای آن را بسته و برای ادامه ی کار روی Flash display setting کلیک کنیم.

گزینه ی Book Display Setting:

در فهرست جدیدی که باز میشود روی گزینه ی Book Display setting کلیک می کنیم . فهرست دیگری مانند تصویر زیر گشوده می شود .

تنظیمات نمایش پروژه Flash Display Setting

گزینه ی Show Display Mode Button:

با انتخاب گزینه ی Show در این بخش، می توانیم دکمه ی تغییر نمایش کتاب را در نوار بالایی مشاهده کنیم. این گزینه می تواند کتاب را از حالت ورق زن به حالت اسلایدی تبدیل کند.

گزینه ی Flip Mode Setting:

در این قسمت می توانید تنظیمات مربوط به نمایش کتاب را تغییر دهید . با انتخاب این گزینه فهرستی شامل گزینه های زیر گشوده میشود :

  1. Page Flipping: برای نمایش کتاب به حالت ورق زن این گزینه را انتخاب کنید.
  2. Single Page: با انتخاب این گزینه کتاب به صورت صفحه به صفحه نمایش داده خواهد شد.
  3. Slide Show: انتخاب این گزینه باعث تغییر حالت کتاب ورق زن به حالت اسلایدی می شود.

گزینه ی Display Mode Setting:

پس از این بخش روی گزینه ی Display Mode Panel Setting کلیک می کنیم . گزینه های زیر گشوده می شوند.

  1. Show Single page Mode Button: با انتخاب گزینه ی Show در این قسمت کاربر پس از کلیک روی دکمه ی Book view در نوار بالایی ، گزینه ی حالت صفحه به صفحه را مشاهده خواهد کرد.
  2. Show Slide Show Mode: با انتخاب Yes در این بخش کاربر همانند گذشته با روفتن به دکمه ی Book View در نوار بالای صفحه ، گزینه ی حالت اسلایدی را مشاهده خواهد کرد.
  3. پس از کامل کردن این بخش با کلیک روی Slide Mode Setting، منوی جدیدی گشوده خواهد شد . که در این قسمت گزینه های زیر را مشاهده می کنیم.
  • Enable Vertical Scrolling: با انتخاب گزینه ی Yes در این بخش دکمه ی نمایش اسلایدی به حالت عمودی نیز در Book View نمایش داده می شود . و انتخاب آن به معنی نمایش اسلاید ها به صورت عمودی از پایین به بالا است.
  • Vertical scrolling by default: برای اینکه نمایش اسلایدی به حالت عمودی به صورت پیش فرض با انتخاب Slide Mode در قسمت Book view فعال گردد باید این گزینه را روی yes قرار دهیم . در صورتی که تمایل ندارید اسلاید ها به صورت عمودی ورق بخورند و به صورت افقی عقب و جلو حرکت کنند باید این گزینه را روی No قرار دهید.
  • Enable Double Page Mode: با انتخاب گزینه ی Yes در این قسمت ، در حالت نمایش اسلایدی به صورت افقی ، هر دو صفحه در یک اسلاید نمایش داده خواهند شد . در صورتی که قصد داشته باشید هر صفحه جداگانه نمایش داده شود می بایست گزینه ی No را انتخاب کنید.
  • Enable Double Page Mode by Default: برای اینکه حالت نمایش اسلایدی دو صفحه ای در حالت پیشفرض فعال باشید باید در این قسمت گزینه ی Yes را انتخاب کنید.

در ادامه تنظیمات نمایش پروژه در Flip PDF ، به گزینه ی Book Display Setting بر می خوریم که در آموزش بعدی بیشتر به این گزینه خواهیم پرداخت. قبل از آن حتما یک بار تمام این ویرایش ها را در پروژه تمرینی خود مرور کنید تا کاملا به جزئیاتشان مسلط شوید. درصورتی که در طول تمرینات خود به مشکلی برخورد کردید میتوانید به وبسایت پشتیبانی سازنده Flip PDF مراجعه نمایید؛ همچنین می توانید مشکل خود را به بخش پشتیبانی آتیوا در میان بگذارید تا در کمترین زمان ممکن به آن پاسخ داده شود.

طراحی کتاب ورق زن یک تجربه لذت بخش است که هر کسی می تواند با دانش اندکی از کامپیوتر به آن مسلط شود. اگر شما هم تجربه ای در این زمینه دارید لطفا با کاربران سایت آتیوا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *