09214286013 ~ 09214284773
0

سفارش خدمات

خدمات آنلاین امروزه به راحت ترین راه دسترسی افراد به انواع محتوا تبدیل شده است. افزایش استفاده از رایانه و گوشی های هوشمند بعلاوه رشد روز افزون شبکه های مجازی باعث شده است افراد به راحتی به دنبال خدمات مورد نیاز خود بگردند، قیمت ها را با هم مقایسه کرده و بهترین ارائه دهنده را انتخاب کنند.

خدمات تیم تولید محتوای آتیوا

تیم تولید محتوای آتیوا به کمک طراحان جوان و حرفه ای می تواند پروژه های شما را در کمترین زمان، بالاترین کیفیت و بهینه ترین قیمت تولید کند و به دست شما عزیزان برساند.

مفتخریم اعلام کنیم  : « با هر تراکنش در سایت آتیوا ، درصدی از آن تراکنش صرف خرید لوازم التحریر برای دانش آموزان روستایی خواهد شد. »

خدمات تولید محتوای آتیوا

 

خدمات تایپ

تایپ انگلیسی و فارسی یکی از خدمات حرفه ای است که توسط تیم نویسندگان آتیوا ارائه می شود. تحویل سریع و نگارش صحیح جملات از جمله مهمترین مزایای این بخش از خدمات است.

جهت آگاهی از لیست قیمت ها اینجا کلیک نمایید

خدمات گرافیکی

طراحی کارت ویزیت، بروشور، تراکت و … به وسیله نرم افزار فتوشاپ توسط طراحان با تجربه تیم آتیوا انجام می شود. خلاقیت در طراحی، کیفیت بالای فایل ها و تحویل به موقع، مهمترین مزیت های این دسته از خدمات آتیوا می باشد.

جهت آگاهی از لیست قیمت ها اینجا کلیک نمایید

تعرفه خدمات فتوشاپ

خدمات محتوای آموزشی

طراحی پروژه های آموزشی به کمک نرم افزارهای پاورپوینت، استوری لاین، مولتی مدیا بیلدر، فلش و … در پایه های مختلف برای فرهنگیان، دانش آموزان، دانشجویان و اساتید دانشگاه توسط تیم حرفه ای تولید محتوای الکترونیکی آتیوا انجام می شود. استفاده از محتوای درسی تخصصی، گرافیک بالای پروژه ها و بهره گیری از منابع با کیفیت تصاویر باعث می شود بهترین پروژه ها در کمترین زمان طراحی شوند.

جهت آگاهی از لیست قیمت ها اینجا کلیک نمایید

« تعرفه استوری لاین »

تعرفه خدمات استوری لاین

 

 

« تعرفه پاورپوینت »تعرفه خدمات پاورپوینت

مراحل ثبت سفارش

  • مرحله اول : در ابتدا مشخصات خود را به درستی وارد کنید. نام و شماره تماس شما تنها راه ارتباط کارشناسان ما با شما است.
  • مرحله دوم : خدمات مورد نیاز خود را وارد کنید.
  • مرحله سوم ، روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید.
  • پس از ثبت سفارش کارشناسان ما بلافاصله با شما تماس خواهند گرفت.

 

مراحل ثبت سفارش