09214286013 ~ 09214284773
0

تنظیمات جلد در Flip PDF (بهمراه آموزش انتخاب پس زمینه)

تنظیمات جلد و پس زمینه پروژه

پس از انجام تنظیمات کلی Flip PDF  نوبت به تنظیمات جلد در Flip PDF می رسد؛ در این آموزش قصد داریم این تنظیمات را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با آتیوا همراه باشید.

تنظیمات جلد در Flip PDF :

برای اعمال تنظیمات جلد در Flip PDF در صفحه ی اصلی نرم افزار به ترتیب زیر عمل کنید :

تنظیمات جلد و پس زمینه پروژهروی گزینه ی Option در بالای پنجره سمت چپ کلیک می کنیم ، در نوار گشوده شده گزینه ی Book cover را انتخاب کنید .
پنجره زیر گشوده می شود .

تنظیمات جلد و پس زمینه پروژه

در این پنجره ابتدا تصویر جلد خود را انتخاب کنید . در صورتی که قصد دارید از تصویری داخل کامپیوتر استفاده کنید روی گزینه ی Add Cover کلیک کنید .
پس از انتخاب تصویر جلد روی گزینه ی Edit Cover کلیک کنید تا بتوانید نوشته های دلخواه را به جلد خود اضافه کنید. پنجره زیر گشوده می شود .

تنظیمات جلد و پس زمینه پروژه
در این پنجره با انتخاب گزینه ی Add text می توانید متن مورد نظر را به تصویر جلد اضافه کنید . پس از پایان یافتن نوشتن متن ، آن را کپی کرده و در قسمت Key ، بچسبانید .  این کار را به کمک دکمه های ctrl + C ( برای کپی کردن ) و دکمه های Ctrl + V (برای چسباندن ) انجام دهید . به کمک سایر گزینه های موجود در این پنجره میتوانید به ویرایش کتاب خود بپردازید .
برای افزودن تصویر به جلد کتاب نیز میبایست روی گزینه ی Add Image کلیک کنید .
پس از پایان یافتن طراحی جلد کتاب به صفحه ی نخست باز گردید . برای تغییر پس زمینه و حالت کلی کتاب به ترتیب زیر عمل کنید .
روی دکمه ی view کلیک کنید ، سه گزینه ی themes ( برای انتخاب حالت کلی کتاب ( شکل ظاهری و دکمه ها ) ) ، background ( برای انتخاب تصویر زمینه ) و scenes ( برای انتخاب پس زمینه متحرک) استفتده می شوند . به شکل زیر توجه کنید .

تنظیمات جلد و پس زمینه پروژه

با انتخاب این سه گزینه زبانه های زیر گشوده می شوند .

تنظیمات جلد و پس زمینه پروژه
در این قسمت با انتخاب هر یک از این سه گزینه می توانیم تصاویر و حالت های دلخواه خود را انتخاب کنیم.

پس از انتخاب پس زمینه و طراحی یک جلد جذاب اینک می توانید از پروژه خود خروجی تهیه کنید و آن را با کاربرانتان به اشتراک بگذارید. در آموزش بعدی چگونگی گرفتن خروجی مناسب را برایتان توضیح داده ایم. اگر در انتخاب جلو و پس زمینه و مراحل انجام آن به مشکل برخورد کردید، تیم پشتیبانی آنلاین اتیوا همواره برای کمک به شما آماده است. کافیست پیام خود را برایمان بفرستید.

طراحی پروژه های محتوای الکترونیکی، مانند کتاب ها و مجلات الکترونیکی نیاز به تمرین و تکرار دارد تا کاملا به نرم افزار مسلط شوید. پس از آن خلاقیت و مهرات های شماست که می تواند کمکتان کند تا یک پروژه جذاب طراحی کنید. لطفا شما هم تجربیات خود را با ما و سایر کاربران آتیوا در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *